• Dyrektor Instytutu (od 2016-09-01 do 2017-11-30)
  • Dyrektor Instytutu (od 2012-09-01 do 2016-08-31)
  • Kierownik Katedry (od 2009-10-01)
  • Kierownik Katedry (od 2007-10-01 do 2009-09-30)