Katarzyna Wołowska
  • Dyrektor Instytutu (od 2016-09-01 do 2019-09-30)
  • Sekretarz Instytutu (od 2009-04-01 do 2009-09-30)
  • Sekretarz Instytutu (od 2007-10-01 do 2008-03-31)