[III International Scientific Conference "Legal security of children in democratic countries in the process of European integration: Poland, Slovakia, Ukraine, Germany"]

Czasopismo: Biuletyn Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (ISSN: 1896-8406)
Rok wydania: 2019
Dostęp WWW: http://bsawp.edu.pl/wp-content/uploads/2020/04/romanko_spr_2.pdf
DOI: 10.32084/sawp.2019.14.2-16

author = "Agnieszka Romanko",
title = "III Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo prawne dziecka w państwach demokratycznych w procesie integracji europejskiej: Polska, Słowacja, Ukraina, Niemcy”",
journal = "Biuletyn Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego",
year = "2019",

Romanko, A. (2019). III Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo prawne dziecka w państwach demokratycznych w procesie integracji europejskiej: Polska, Słowacja, Ukraina, Niemcy”. Biuletyn Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, 2, 215-217.