• Kierownik Katedry (od 2019-10-01)
  • Kierownik Sekcji (od 2019-10-01)
  • Dyrektor Instytutu (od 2016-09-01 do 2019-09-30)
  • Dyrektor Instytutu (od 2012-09-01 do 2014-02-28)
  • Kurator Katedry (od 2009-10-01 do 2011-09-30)
  • Kierownik Katedry (od 2008-10-01 do 2019-09-30)
  • Dyrektor Instytutu (od 2008-09-01 do 2012-08-31)