Szanowni Państwo 

 

W związku z brakiem porozumienia w zakresie planowanego terminu kolokwium (na podstawie przeprowadzonej ankiety za którą bardzo dziękuje) informuje, że ostatecznie kolokwium odbędzie dla wszystkich grup w dniu 22 listopada 2019 r. - zgodnie ze zdecydowaną wolą większości.  Na najbliższych zajęciach (15 listopada) będziemy kontynuować praktyczne omawianie zasad budżetowych. 

 

dr Michał Jędrzejczyk (11.11.2019 r.) 

 

 

 

Szanowni Państwo !

 

Z przyjemnością pragnę powitać wszystkich studentów prawa w kolejnym roku akademickim (2019/2020) gdzie będę miał niezwykłą przyjemność prowadzić kolejny cykl zajęć z prawa finansów publicznych. Wierzę, że przyjdzie nam dobrze ze sobą współpracować a zajęcia okażą się ciekawe i zainteresują Państwa trudnym ale jakże potrzebnym przedmiotem dotyczącym prawnej i finansowej struktury funkcjonowania naszej Ojczyzny.

 

Poniżej zamieszczam podstawowe zasady realizacji ćwiczeń z prawa finansów publicznych, gdzie znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informację dotyczące sposobu prowadzenia oraz zaliczenia moich zajęć.  Bardzo proszę aby każdy z Państwa zapoznał się z instrukcją, która odtąd służyć będzie za wyznacznik zdobywania przez Państwa wiedzy oraz ocen, które będą widocznym efektem Państwa pracy.  

 

Pozdrawiam serdecznie

dr Michał Jędrzejczyk

 

 

zasady_zaliczenia_ćwiczeń__z_prawa_finansów_publicznych_na_rok_akademicki_2020

 

zajęcia_nr_1_finanse_publiczne 

 

zajęcia_nr_2_finanse_publiczne 

 

zajęcia_nr_3_finanse_publiczne_

 

zajęcia_nr_4_finanse_publiczne

 

sektor _finansów_publicznych_- tabela

 

zajęcia_nr_5_finanse_publiczne

 

zajęcia_nr_5.1_finanse_publiczne (uzupełnienie)

 

 

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2019 20:08