Katarzyna Braun

[School Volunteer Clubs – a Space to Respond to the Needs and Problems of Contemporary Youth]

Artykuł naukowy w wydawnictwie zbiorowym recenzowany

Współautorzy: brak
Miejsce: Lublin
Rok wydania: 2023
Tytuł publikacji: School Volunteer Clubs – a Space to Respond to the Needs and Problems of Contemporary Youth
Redaktorzy: Krystyna Chałas, Marta Buk-Cegiełka
Streszczenie: Młodość jest szczególnym okresem w życiu człowieka. Jest to czas poszukiwania własnej tożsamości, miejsca w społeczeństwie, czas wielu potrzeb. Szkolne Kluby Wolontariusza są organizacjami, w których młodzi ludzie mogą angażować się w wolontariat i przez to doświadczenie odnajdywać siebie. Artykuł składa się z trzech części, w których zaprezentowane zostały: – potrzeby współczesnej młodzieży, – założenia działalności wolontariatu oraz Szkolnych Klubów Wolontariusza, – prezentacja wyników badań ukazujących znaczenie działalności w Szkolnych Klubach Wolontariusza w kontekście potrzeb współczesnej młodzieży.
Słowa kluczowe: wolontariat, młodzież, potrzeby, Szkolne Kluby Wolontariusza

author = "Katarzyna Braun and brak",
title = "Szkolne Kluby Wolontariusza – przestrzenią odpowiedzi na potrzeby i problemy współczesnej młodzieży",
journal = "",
year = "2023",

Braun, K. and brak(2023). Szkolne Kluby Wolontariusza – przestrzenią odpowiedzi na potrzeby i problemy współczesnej młodzieży. , 125-136.