Joanna Misztal-Konecka
  • Dyrektor Instytutu (od 2016-09-01)
  • Zastępca Dyrektora Instytutu (od 2015-10-01 do 2016-08-31)
  • Zastępca Dyrektora Instytutu (od 2014-10-01 do 2015-09-30)
  • Zastępca Dyrektora Instytutu (od 2014-05-01 do 2014-09-30)
  • Kierownik Katedry (od 2012-06-01)