Beata Popławska

De mogelijkheid om een unieke vreemde taal te leren. Neerlandistiek in Lublin
[The opportunity to learn a unique foreign language. Dutch studies in Lublin.]

Artykuł w czasopiśmie

Czasopismo: Neerlandia Rok wydania: 2020
Tom: II
Numer czasopisma: Neerlandia 02, jaargang 124/2020
Streszczenie: Artykuł opowiada o historii powstania kierunku filologia niderlandzka na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Ponadto zamieszczone są w nim także informacje związane z aktualnymi obszarami badawczymi pracowników Katedry Języka Niderlandzkiego oraz Katedry Literatury Niderlandzkiej, a także zdjęcia oraz dalsze informacje, np. na temat corocznie organizowanej przez obie Katedry konferencji międzynarodowej ,,Dagen van het Nederlands''.
Słowa kluczowe: filologia niderlandzka, Lublin, Katolicki Uniwersytet Lubelski.

author = "Beata Popławska",
title = "De mogelijkheid om een unieke vreemde taal te leren. Neerlandistiek in Lublin ",
journal = "Neerlandia",
year = "2020",
number = "Neerlandia 02, jaargang 124/2020",

Popławska, B. (2020). De mogelijkheid om een unieke vreemde taal te leren. Neerlandistiek in Lublin . Neerlandia, Neerlandia 02, jaargang 124/2020, 28-30.