• Dyrektor Ośrodka (od 2010-10-01 do 2014-09-30)
  • Dyrektor Ośrodka (od 2010-06-01 do 2010-09-30)
  • Kierownik Katedry (od 2008-03-01 do 2014-05-11)
  • Dyrektor Instytutu (od 2006-07-01 do 2010-05-31)