• Kurator Katedry (od 2018-10-11)
  • Dyrektor Instytutu (od 2016-09-01)
  • Dyrektor Instytutu (od 2012-09-01 do 2016-08-31)
  • Prodziekan (od 2008-09-01 do 2012-08-31)
  • Kurator Katedry (od 2007-10-01 do 2008-09-30)
  • Kierownik Katedry (od 2000-10-01)
  • Dyrektor Instytutu (od 2000-09-01 do 2008-08-31)