Marcin Składanowski

[The excluded ones in a globalized world. Christian ecumenical involvement in the perspective of the 10th Assembly of the World Council of Churches (Busan, South Korea, 30th October – 8th November 2013)]

Czasopismo: Drohiczyński Przegląd Naukowy. Wielokulturowe Studia Drohiczyńskiego Towarzystwa Naukowego (ISSN: 2080-587X)
Rok wydania: 2013
Słowa kluczowe: ekumenizm, Pusan, Światowa Rada Kościołów, wykluczenie, dyskryminacja
Dostęp WWW: http://drohiczyntn.pl/pismo/index.php?id=dpn_5_13

author = "Marcin Składanowski",
title = "Wykluczeni w zglobalizowanym świecie. Ekumeniczne zaangażowanie chrześcijan w perspektywie X Zgromadzenia Światowej Rady Kościołów (Pusan, Korea Południowa, 30 X – 8 XI 2013)",
journal = "Drohiczyński Przegląd Naukowy. Wielokulturowe Studia Drohiczyńskiego Towarzystwa Naukowego",
year = "2013",

Składanowski, M. (2013). Wykluczeni w zglobalizowanym świecie. Ekumeniczne zaangażowanie chrześcijan w perspektywie X Zgromadzenia Światowej Rady Kościołów (Pusan, Korea Południowa, 30 X – 8 XI 2013). Drohiczyński Przegląd Naukowy. Wielokulturowe Studia Drohiczyńskiego Towarzystwa Naukowego, 5, 119-133.