Paulina Byzdra-Kusz

[Museums of the John Paul II Catholic University of Lublin yesterday and today]

Artykuł naukowy w wydawnictwie zbiorowym recenzowany

Nazwa konferencji: I Ogólnoukraińska naukowo-praktyczna konferencja z międzynarodowym udziałem, poświęcona pamięci A.W. Szamraja, Kramatorsk, 7-8 listopada 2019 r.
Miejsce: Краматорськ
Rok wydania: 2020
Tytuł publikacji: Проблеми регіоналістики та музеології. Збірник матеріалів I Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю, присвяченої пам’яті А.В. Шамрая, м. Краматорськ 7-8 листопада 2019 р.
Redaktorzy: Ольга Довбня
Słowa kluczowe: Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, muzeum
Dostęp WWW: https://muzey-dokm.pp.ua/wp-content/uploads/2020/05/Donechchyna-2019-PDF-na-sajt-.pdf

author = "Paulina Byzdra-Kusz",
title = "Музейні заклади Люблінського католицького університету Івана Павла II вчора і сьогодні",
journal = "",
year = "2020",

Byzdra-Kusz, P. (2020). Музейні заклади Люблінського католицького університету Івана Павла II вчора і сьогодні. , 75-78.