[The integration of teachers' improvement and student's education as a condition of stimulationg creative pedagogical work. (The experience of the Department of Teaching and School Education at John Paul II Catholic University of Lublin)]

Czasopismo: Edukacja Ustawiczna Dorosłych. Polish Journal of Continuing Education (ISSN: 1507-6563)
Rok wydania: 2014
Strony od-do: Zapis elektroniczny (CD)

author = "Marta Buk-Cegiełka",
title = "Integracja doskonalenia nauczycieli z kształceniem studentów warunkiem twórczej pracy pedagogicznej (Z doświadczeń Katedry Dydaktyki i Edukacji Szkolnej KUL)",
journal = "Edukacja Ustawiczna Dorosłych. Polish Journal of Continuing Education",
year = "2014",
pages = "Zapis elektroniczny (CD)"

Buk-Cegiełka, M. (2014). Integracja doskonalenia nauczycieli z kształceniem studentów warunkiem twórczej pracy pedagogicznej (Z doświadczeń Katedry Dydaktyki i Edukacji Szkolnej KUL). Edukacja Ustawiczna Dorosłych. Polish Journal of Continuing Education, 4, Zapis elektroniczny (CD).