Marek Fiałkowski

[Concerning Pastoral Theology and Pastoral Care. Symposium on the Occasion of the Presentation of the Commemorative Book and Retirement of Fr. Prof. Ryszard Kaminski. The John Paul II Catholic University of Lublin, October 30, 2013]

Czasopismo: Roczniki Teologiczne (ISSN: 2353-7272)
Rok wydania: 2014
Słowa kluczowe: teologia pastoralna, duszpasterstwo, ks. prof.Ryszard Kamiński

author = "Marek Fiałkowski",
title = "W trosce o teologię pastoralną i duszpasterstwo. Sympozjum z okazji wręczenia księgi pamiątkowej i przejścia na emeryturę ks. prof. dr. hab. Ryszarda Kamińskiego. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Lublin, 30 października 2013 r.",
journal = "Roczniki Teologiczne",
year = "2014",

Fiałkowski, M. (2014). W trosce o teologię pastoralną i duszpasterstwo. Sympozjum z okazji wręczenia księgi pamiątkowej i przejścia na emeryturę ks. prof. dr. hab. Ryszarda Kamińskiego. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Lublin, 30 października 2013 r. Roczniki Teologiczne, 6, 214-216.