Magdalena Marzec-Jóźwicka

[University didactic as a new subject in the programme of doctoral studies. Selected issues]

Czasopismo: Z Teorii i Praktyki Dydaktycznej Języka Polskiego (ISSN: 0208-5011)
Rok wydania: 2018
Streszczenie: Artykuł prezentuje przykładowy program zajęć z dydaktyki uniwersyteckiej. Autor charakteryzuje temat konwersatorium, współczesnych studentów i ich potrzeby, analizuje nowe zadania, jakie stoją przed wykładowcą.
Słowa kluczowe: dydaktyka uniwersytecka, studia doktoranckie, wykładowca, program

author = "Magdalena Marzec-Jóźwicka",
title = "Dydaktyka uniwersytecka jako nowy przedmiot w programie studiów doktoranckich. Wybrane zagadnienia",
journal = "Z Teorii i Praktyki Dydaktycznej Języka Polskiego",
year = "2018",

Marzec-Jóźwicka, M. (2018). Dydaktyka uniwersytecka jako nowy przedmiot w programie studiów doktoranckich. Wybrane zagadnienia. Z Teorii i Praktyki Dydaktycznej Języka Polskiego, 277-292.