[Conference Report: Leadership Ethics. Moral challenges in the political, economic and social organized by Kozminski University and the Institute of Philosophy and Sociology of the Polish Academy of Sciences, Warsaw, Poland]

Artykuł nierecenzowany w czasopiśmie

Czasopismo: Roczniki Nauk Prawnych (ISSN: 1507-7896)
Rok wydania: 2013

author = "Lech Buczek",
title = "Sprawozdanie z konferencji naukowej pt. Etyka przywództwa. Moralne wyzwania w sferze politycznej, gospodarczej i społecznej zorganizowanej przez Centrum Etyki Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego i Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk, Warszawa, 12 grudnia 2012 r.",
journal = "Roczniki Nauk Prawnych",
year = "2013",

Buczek, L. (2013). Sprawozdanie z konferencji naukowej pt. Etyka przywództwa. Moralne wyzwania w sferze politycznej, gospodarczej i społecznej zorganizowanej przez Centrum Etyki Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego i Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk, Warszawa, 12 grudnia 2012 r. Roczniki Nauk Prawnych, 2, 167-169.