[Selected remarks on methodology of onomastic research: phase names (on the basis of the oikonyms in the region of Lviv)]

Czasopismo: Facta Simonidis. Zeszyty Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu (ISSN: 1899-3109)
Rok wydania: 2009
Numer czasopisma: 1 (2)

author = "Anna Czapla",
title = "Z metodologii badań onomastycznych - nazwy etapowe (na podstawie ojkonimów ziemi lwowskiej)",
journal = "Facta Simonidis. Zeszyty Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu",
year = "2009",
number = "1 (2)",

Czapla, A. (2009). Z metodologii badań onomastycznych - nazwy etapowe (na podstawie ojkonimów ziemi lwowskiej). Facta Simonidis. Zeszyty Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu, 1 (2), 195-203.