(z ankiet studenckich za rok 2016/2017)

 

Pełen profesjonalizm prowadzącego - połączenie teorii i praktyki powoduje klarowność wykładu. Rzetelność i rzeczowość.

Jedne z najlepszych zajęć, na jakie miałem przyjemność do tej pory uczęszczać. Pan doktor bardzo dokładnie w krótkim czasie omówił szeroki zakres prawa podatkowego,

Życzyłbym sobie żeby każdy prowadzący był tak przygotowany i tak dobrze tłumaczył zagadnienia. Dziękuję za całą przekazaną wiedzę. Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora

zajęcia prowadzone na wysokim poziomie, doceniam punktualność i dotrzymywanie terminów i systematyczność a także sposób w jaki były prowadzone zajęcia - wszystko zgodnie z opisem jaki uzyskała grupa na pierwszych zajęciach.

Bardzo duża wiedza Pana Doktora i świetnie prowadzona interakcja ze studentami. Myślę, że można było bardzo dużo wynieść z tych zajęć. W trakcie semestru zaskoczyły nas jako studentów jednak pewne formy zaliczeń np. pisanie pisma i to chyba jedyne zastrzeżenie.

Podejście prowadzącego do studenta oceniam źle. Może było to spowodowane faktem, że zostaliśmy przejęci dość późno i było troszkę mniej czasu na dokładniejsze omówienie i zadanie pytań co do meritum. Pan Doktor, był przygotowany bardzo dobrze do każdych zajęć, i nie powiem że właśnie, że to dzięki temu udało mi się opanować cały materiał i to w nie najgorszym zakresie. W porównaniu z innymi prowadzącymi wymagał od Nas dużo więcej i to bardziej skomplikowanych rzeczy, co niestety przełożyło się na oceny, aczkolwiek taki sposób nie jest zły, bo po prostu takie kolokwia uczą samodzielnego myślenia i podchodzenia bardziej życiowo do wielu kwestii. Myślę, że jeśli Pan Doktor, spojrzy przychylniej na studenta, to będzie to potrzebny zwrot w bardzo dobrym kierunku, co może uczynić go jednym z najlepszych prowadzących na wydziale.

Pan dr Piotr Pomorski jest jednym z najlepszych nauczycieli, jakich do tej pory spotkałem na KULu. Na każdych zajęciach, Pan Doktor był w pełni zaangażowany, świetnie przygotowany oraz na własną rękę drukował dla studentów dodatkowe materiały. Ponadto, organizowane były liczne zajęcia dodatkowe, które lepiej pozwoliły przyswoić wiedzę z prawa podatkowego. Świetny człowiek.
Super prowadzący, cechujacy się bardzo wysoką kulturą osobistą. Chciałbym żeby inni prowadzący byli tak dobrze przygotowani do zajęć, i tak przystępnie przekazywali wiedzę. Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora
Zajęcia z prawa bankowego (mimo, że nie najprostsze) były znakomicie prowadzone. Pan dr był zawsze doskonale przygotowany, chętnie służył pomocą a zajęcia odbywały się w miłej atmosferze. Polecam serdecznie.

 

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2017 23:52