• Pan Doktor bardzo dobrze prowadził zajęcia. Był bardzo cierpliwy i potrafił kilkakrotnie tłumaczyć te same zagadnienia. Prezentacje na początku nie do zrozumienia. Jednak przed egzaminem stały się głównym źródłem wiedzy żeby egzamin zaliczyć. Ogólnie zajęcia pozytywne.

 • Pan doktor w bardzo ciekawy, rzetelny, jasny i przystępny dla studenta sposób umie poprowadzić wykład, uwzględniając wszystkie ważne aspekty. Materia bardzo trudna, jednak dzięki wykładom i przygotowanym prezentacjom, mieliśmy możliwość zrozumienia omawianych tematów, sposobów obliczania podatków, a także wzajemnych relacji między poszczególnymi podatkami, różnic, podobieństw, spojrzenia całościowo.

 • Fantastyczne zajęcia! Pan Doktor zawsze był świetnie przygotowany do zajęć. Uważam za ciekawy i zachęcający sposób na naukę materiału ze slajdami które były omawiane na zajęciach. Podział materii, oraz kolokwiów bardzo przyjemny. Miałam spore obawy co do przedmiotu Prawa Finansów Publicznych bo totalnie nie interesowałam się tym, aczkolwiek okazało się ze bardzo przyjemny przedmiot Jak ktoś czegoś nie rozumiał, to w sposób bardzo konkretny Pan Doktor potrafił wyjaśnić. Polecam!

 • Pan Doktor niezwykle urzędowo traktuje studentów przez co buduje ogromny dystans i wydaje się być nieugięty nawet pod wpływem trudnych sytuacji losowych.
  Duży plus za udostępnienie już na początku semestru wszystkich materiałów w postaci prezentacji multimedialnych oraz jasnego przedstawienia wymagań dotyczących egzaminu.

 • Udział w zajęciach przyczynił się do poszerzenia wiedzy, doskonałe przygotowanie do egzaminu z prawa finansów publicznych. Nie były to typowe zajęcia, polegające na czytaniu ustaw czy podręczników. Przede wszystkim wymiar praktyczny finansów, w tym kierunku powinno iść w Polsce szkolnictwo wyższe.

 • Dr Pomorski był zawsze świetnie przygotowany do zajęć. Widać, że posiada dużą wiedzę, którą przekazuje w przystępny sposób. Dr Pomorski jest perfekcjonistą, dzięki czemu zajęcia były zawsze bardzo dobrze zorganizowane. Zajęcia na których trzeba myśleć, jak najbardziej na plus.

 • Treści materiału przedstawiane w formie prezentacji z licznymi wykresami, statystykami, wektorami. Nie dla wszystkich studentów jest to idealna forma przyswajania wiedzy. Pan Doktor o bardzo wysokiej kulturze osobistej, ale dało zauważyć się faworyzowanie niektórych studentów.

 • Pan Doktor to człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej, z szacunkiem zwraca się do wszystkich studentów, nigdy nie naśmiewa się nawet z najgłupszej odpowiedzi. Prowadzący jest zawsze świetnie przygotowany do zajęć, na które nigdy się nie spóźnia. Zasady zaliczenia ćwiczeń u Pana Doktora są bardzo dobrze znane, wszystkie kolokwia wcześniej zapowiedziane, zakres materiału doskonale znany dodatkowo Pan Doktor zawsze odpisuje na maile. Nigdy nie trzeba długo czekać na sprawdzenie pracy. Bardzo miła atmosfera na zajęciach.

 • Gdyby nie te zajęcia to obawiam się,że zdawalność egzaminu byłaby jeszcze niższa. Pan dr w sposób bardzo przestępny tłumaczy podstawowe kwestie, stara się przedstawić praktyczne zastosowanie przedmiotu a nie jedynie "paragrafy". Osobiście niekoniecznie podoba mi się metoda prowadzenia zajęć tj. "wyciąganie" do odpowiedzi niemniej jednak muszę przyznać,że jest to bardzo skuteczna metoda.

 • Najlepiej przygotowany Prowadzący zajęcia, z jakim miałam dotychczas ćwiczenia. Świetna organizacja zajęć. Doskonałym pomysłem jest ujęcie zakresu materiału w przejrzyste prezentacje, które stanowią idealny materiał do nauki - zarówno na kolokwia, jak i na egzamin. Zajęcia zawsze perfekcyjne przygotowane. Ciekawa, urozmaicona forma przekazywania i doskonalenia wiedzy (np. sesja Rady Gminy). Wersje demo kolokwiów są również świetnym pomysłem. Duży plus za dobry kontakt ze studentami, szybkie odpowiedzi na maile, zamieszczanie istotnych i pomocnych informacji na stronie internetowej. Pan Doktor jest wymagający, ale to profituje, a poza tym najpierw wymaga od siebie.

 • Z perspektywy czasu można powiedzieć, że zajęcia prowadzone przez Pana doktora są na wysokim poziomie. Pan doktor w sposób kompetentny i rzeczowy prowadzi zajęcia. Początkowo wyrywkowe pytanie studentów wydawało się stresujące, lecz z czasem okazało się to dodatkowym atutem. Dużym plusem są prezentacje wykonane przez Pana doktora, które pomagają w nauce.

 • Fajnie, że ktoś w końcu pomyślał i zaczął robić konkursy na wykładzie, dając szanse studentom na zwolnienie się choć w pewnej części z egzaminu. Pan dr bardzo mądry i wykład prowadzony okej. Fajną rzeczą są prezentacje, które przygotował, bardzo ułatwiają naukę. Niestety przez to, że ćwiczenia z podatków nie za bardzo przyczyniły się do nabycia wiedzy, egzamin pewnie będzie klapą, bo na pewno nie będzie łatwy. Panie dr proszę robić jakieś łatwiejsze te zaliczenia ;

 • Zajęcia z dr Pomorskim wspominam dobrze. Wydaje mi się że forma oraz treść zajęć prowadzona była na wysokim poziomie. Na uwagę zasługuje prowadzona przez dra strona profilowa na e-kulu. Aktualizacja treści oraz informacji na duży plus. Uważam, że zajęcia prowadzone przez dr Pomorskiego były jednymi z najlepiej prowadzonych ćwiczeń jak do tej pory. Konkretnie, merytorycznie, na temat. Bez rozczulania.

 • świetne zajęcia, świetny prowadzący :) nic dodać nic ująć

 • Pan Doktor w przystępny sposób potrafi wytłumaczyć i objaśnić z pozoru skomplikowaną materię jaką jest prawo podatkowe. Postawa wobec studentów, życia i wykładanego przedmiotu, pozwala przypuszczać, że Pan Doktor robi to co robi z czystej pasji, a do tego jest niezaprzeczalnie ekspertem w tej dziedzinie wiedzy. Bardzo sympatyczna postać i zdaje się, że naprawdę dobry człowiek.

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2016 10:34