Grzegorz Skrobotowicz

Konsultacje: poniedziałek, godz.: 14:10-15:10, s. C-519 (Collegium JP II)

Kontakt telefoniczny w godzinach konsultacji: (81) 445-35-19

Kontakt e-mail: grzegorz.skrobotowicz@kul.pl

P.T. Studenci

Do 20 lutego 2017 r. trwa proces ewaluacji zajęć prowadzonych w semestrze zimowym. Jestem świadomy, że macie Państwo bardzo dużo nauki, nie mniej jednak proszę abyście w miarę swoich możliwości dokonali oceny zajęć na które uczęszczaliście. Mnie osobiście najbardziej zależy na ocenie opisowej, ponieważ możecie Państwo w niej zawrzeć bardzo cenne informacje (w tym te krytyczne z propozycjami rozwiązań) dla prowadzącego i robicie to całkowicie anonimowo. Wszystkim nam zależy, żeby zajęcia były jak najbardziej dostosowane do Państwa oczekiwań i dzięki ankietom możemy to wspólnie osiągnąć! Liczę na Państwa niezawodność i życzę powodzenia w zbliżającej się sesji egzaminacyjnej!

P.T. Studenci

Wyniki z kolokwium z "Prawa karnego wykonawczego" - gr. 1 i 2

W wolnej chwili polecam Państwa uwadze niniejszy artykuł: "Ile kosztuje utrzymanie więźnia?"

P.T. Studenci 

Na najbliższych ćwiczeniach z Postępowania karnego odbędzie się kolokwium (test wielokrotnego wyboru oraz case), które będzie obejmowało swoim zakresem następujący materiał:

  • Rozdział 4 - Uczestnicy procesu (od właściwości funkcjonalnej sądu);
  • Rozdział 1 - Czynności procesowe (1.10).

P.T. Studenci V r.

Pragnę przypomnieć, że jako pracownik naukowo-dydaktyczny jestem do dyspozycji wszystkich Państwa Studentów (od I r. do V r.): osobiście - w godzinach konsultacji lub e-mail'owo - w sprawach pilnych. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.
 
QR_Code_GS
Ostatnia aktualizacja: 18.01.2017 09:20