Grzegorz Skrobotowicz

Konsultacje: poniedziałek, godz.:15:50-16:50, s. C-519 (Collegium JP II)

Kontakt telefoniczny w godzinach konsultacji: (81) 445-35-19

Kontakt e-mail: grzegorz.skrobotowicz@kul.pl

P.T. Studenci

Na najbliższe ćwiczenia z "Postępowania karnego" proszę o przygotowanie następujących zagadnień (wg podręcznika autorstwa: St. Waltoś, P. Hofmański - Proces karny. Zarys systemu, wyd. 13, Wolters Kluwer 2016 r.):

  • rozdział 1.10 - Czynności procesowe (od 1.10.3 do końca).

P.T. Studenci

Bardzo dziękuję, że poświęciliście Państwo swój czas na wypełnienie ankiet. Zapoznałem się ze wszystkimi bardzo szczegółowo, dziękuję za pozytywne oceny oraz za zaproponowane zmiany, które postaram się wprowadzić, niestety w wielu przypadkach bariery administracyjne (np. zwiększenie liczby godzin, zmiana sali czy prowadzenie jeszcze innych zajęć) są ograniczeniem nie do przeskoczenia. Zależy mi, aby prowadzone zajęcia poddane były procesowi przemian dostosowując się do oczekiwań Studentów.  Jeszcze raz bardzo dziękuję, życzę powodzenia na dalszych etapach studiów oraz przypominam, że zawsze możecie Państwo kontaktować się ze mną mail'owo lub osobiście w godzinach konsultacji!

P.T. Studenci V r.

Pragnę przypomnieć, że jako pracownik naukowo-dydaktyczny jestem do dyspozycji wszystkich Państwa Studentów (od I r. do V r.): osobiście - w godzinach konsultacji lub e-mail'owo - w sprawach pilnych. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.
 
QR_Code_GS
Ostatnia aktualizacja: 22.02.2017 16:26