• Kierownik Katedry (od 2015-10-01)
  • Kierownik Katedry (od 2011-09-10 do 2014-06-12)
  • Kierownik Katedry (od 2009-10-01 do 2011-09-30)
  • Kurator Katedry (od 2009-10-01 do 2011-09-30)
  • Prodziekan (od 2008-09-01 do 2012-08-31)
  • Prodziekan (od 2004-10-06 do 2008-08-31)
  • Kierownik Katedry (od 2004-10-01 do 2009-09-30)