[The uncompromising affirmation of Jesus Christ - a recipe for victory in the struggle for truth in the history of Poland. With Fr. prof. Tadeusz Guz from the John Paul II Catholic University of Lublin talks Ewa Nowina-Konopka, editor-in-chief of "Nasz Dziennik"]

Artykuł nierecenzowany w czasopiśmie

Czasopismo: Nasz Dziennik (ISSN: 1429-4834)
Rok wydania: 2018

author = "Tadeusz Guz",
title = "Bezkompromisowa afirmacja Jezusa Chrystusa – receptą na zwycięstwo w zmaganiu o prawdę w historii Polski. Z ks. prof. Tadeuszem Guzem z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II rozmawia Ewa Nowina-Konopka, redaktor naczelny „Naszego Dziennika”",
journal = "Nasz Dziennik",
year = "2018",

Guz, T. (2018). Bezkompromisowa afirmacja Jezusa Chrystusa – receptą na zwycięstwo w zmaganiu o prawdę w historii Polski. Z ks. prof. Tadeuszem Guzem z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II rozmawia Ewa Nowina-Konopka, redaktor naczelny „Naszego Dziennika”. Nasz Dziennik, 18-19.