• Kierownik Katedry (od 2019-10-01)
  • Kierownik Katedry (od 2014-06-12 do 2019-09-30)
  • Kierownik Katedry (od 2006-10-01 do 2014-06-11)
  • Prorektor (od 2004-09-01 do 2008-08-31)
  • Kierownik Katedry (od 2000-06-01 do 2006-09-30)