Exact difference schemes for a two-dimensional convection-diffusion-reaction equation

Artykuł naukowy w czasopiśmie recenzowany

Czasopismo: COMPUTERS & MATHEMATICS WITH APPLICATIONS (ISSN: 0898-1221)
Współautorzy: Magdalena Łapińska-Chrzczonowicz
Rok wydania: 2014
Tom: 67
Numer czasopisma: 12
Strony od-do: 2205-2217
DOI: 10.1016/j.camwa.2014.01.022



Cytowanie w formacie Bibtex:
@article{1,
author = "Piotr Matus and Magdalena Łapińska-Chrzczonowicz",
title = "Exact difference schemes for a two-dimensional convection-diffusion-reaction equation ",
journal = "COMPUTERS & MATHEMATICS WITH APPLICATIONS",
year = "2014",
number = "12",
pages = "2205-2217"
}

Cytowanie w formacie APA:
Matus, P. and Magdalena Łapińska-Chrzczonowicz(2014). Exact difference schemes for a two-dimensional convection-diffusion-reaction equation . COMPUTERS & MATHEMATICS WITH APPLICATIONS, 12, 2205-2217.