ПРИНЦИП МАКСИМУМА ДЛЯ РАЗНОСТНЫХ СХЕМ С НЕЗНАКОПОСТОЯННЫМИ ВХОДНЫМИ ДАННЫМИ
[MAXIMUM PRINCIPLE FOR FINITE-DIFFERENCE SCHEMES WITH NON SIGH-CONSTANT INPUT DATA]

Artykuł naukowy w czasopiśmie recenzowany

Czasopismo: Доклады Национальной Академии Наук Беларуси (ISSN: 0002-354X)
Współautorzy: L.M. HIEU, L.G. VULKOV
Rok wydania: 2015
Tom: 59
Numer czasopisma: 5
Strony od-do: 13-17
Dostęp WWW: https://doklady.belnauka.by/jour/article/view/136



Cytowanie w formacie Bibtex:
@article{1,
author = "Piotr Matus and L.M. HIEU and L.G. VULKOV",
title = "ПРИНЦИП МАКСИМУМА ДЛЯ РАЗНОСТНЫХ СХЕМ С НЕЗНАКОПОСТОЯННЫМИ ВХОДНЫМИ ДАННЫМИ",
journal = "Доклады Национальной Академии Наук Беларуси",
year = "2015",
number = "5",
pages = "13-17"
}

Cytowanie w formacie APA:
Matus, P. and L.M. HIEU and L.G. VULKOV(2015). ПРИНЦИП МАКСИМУМА ДЛЯ РАЗНОСТНЫХ СХЕМ С НЕЗНАКОПОСТОЯННЫМИ ВХОДНЫМИ ДАННЫМИ. Доклады Национальной Академии Наук Беларуси, 5, 13-17.