Monotone Finite Difference Schemes for Quasilinear Parabolic Problems withMixed Boundary Conditions

Artykuł naukowy w czasopiśmie recenzowany

Czasopismo: Computational Methods in Applied Mathematics (ISSN: 1609-4840)
Współautorzy: Francisco José Gaspar, Francisco Javier Lisbona, Vo Thi Kim Tuyen
Rok wydania: 2016
Tom: 16
Numer czasopisma: 2
Strony od-do: 231-243
Dostęp WWW: https://www.degruyter.com/downloadpdf/j/cmam.2016.16.issue-2/cmam-2016-0002/cmam-2016-0002.pdf
DOI: 10.1515/cmam-2016-0002



Cytowanie w formacie Bibtex:
@article{1,
author = "Piotr Matus and Francisco José Gaspar and Francisco Javier Lisbona and Vo Thi Kim Tuyen",
title = "Monotone Finite Difference Schemes for Quasilinear Parabolic Problems withMixed Boundary Conditions",
journal = "Computational Methods in Applied Mathematics",
year = "2016",
number = "2",
pages = "231-243"
}

Cytowanie w formacie APA:
Matus, P. and Francisco José Gaspar and Francisco Javier Lisbona and Vo Thi Kim Tuyen(2016). Monotone Finite Difference Schemes for Quasilinear Parabolic Problems withMixed Boundary Conditions. Computational Methods in Applied Mathematics, 2, 231-243.