Monotone difference schemes for weakly coupled elliptic and parabolic systems

Artykuł naukowy w czasopiśmie recenzowany

Czasopismo: Computational Methods in Applied Mathematics (ISSN: 1609-4840)
Współautorzy: Francisco Gaspar, Le Min Hieu, Vo Thi Kim Tuyen
Rok wydania: 2017
Tom: 17
Numer czasopisma: 2
Strony od-do: 287-298
Dostęp WWW: https://www.degruyter.com/view/j/cmam.ahead-of-print/cmam-2016-0046/cmam-2016-0046.xml
DOI: 10.1515/cmam-2016-0046



Cytowanie w formacie Bibtex:
@article{1,
author = "Piotr Matus and Francisco Gaspar and Le Min Hieu and Vo Thi Kim Tuyen",
title = "Monotone difference schemes for weakly coupled elliptic and parabolic systems",
journal = "Computational Methods in Applied Mathematics",
year = "2017",
number = "2",
pages = "287-298"
}

Cytowanie w formacie APA:
Matus, P. and Francisco Gaspar and Le Min Hieu and Vo Thi Kim Tuyen(2017). Monotone difference schemes for weakly coupled elliptic and parabolic systems. Computational Methods in Applied Mathematics, 2, 287-298.