• Kierownik Katedry (od 2018-10-01)
  • Kurator Katedry (od 2013-11-01 do 2014-06-10)
  • Kierownik Katedry (od 2008-10-01 do 2014-06-10)
  • Kierownik Katedry (od 2003-02-15 do 2008-09-30)