• Kierownik Katedry (od 2019-10-01)
  • Kurator Katedry (od 2016-12-15 do 2017-09-30)
  • Dyrektor Instytutu (od 2016-09-01 do 2019-09-30)
  • Kurator Katedry (od 2014-10-01 do 2016-09-30)
  • Kurator Katedry (od 2014-10-01 do 2016-09-30)
  • Kierownik Katedry (od 2014-05-12 do 2019-09-28)
  • Dyrektor Instytutu (od 2012-09-01 do 2016-08-31)
  • Dyrektor Instytutu (od 2011-10-01 do 2012-08-31)