• Kierownik Katedry (od 2014-06-10)
  • Prodziekan (od 2012-09-01 do 2016-08-31)
  • Prodziekan (od 2008-09-01 do 2012-08-31)
  • Prodziekan (od 2005-09-01 do 2008-08-31)
  • Dyrektor Instytutu (od 2000-10-01 do 2006-08-31)
  • Kierownik Katedry (od 2000-07-01 do 2014-06-09)