• Kierownik Katedry (od 2019-10-01)
  • Kierownik Katedry (od 2014-02-15 do 2019-09-30)
  • Dyrektor Instytutu (od 2002-10-01 do 2005-09-30)
  • Kierownik Sekcji (od 1999-10-20 do 2002-09-30)
  • Kierownik Katedry (od 1999-10-01 do 2014-02-14)