• Kierownik Katedry (od 2013-10-01 do 2014-06-10)
  • Dyrektor Instytutu (od 2012-09-01 do 2016-08-31)
  • Dyrektor Instytutu (od 2011-04-01 do 2012-08-31)
  • Kierownik Katedry (od 2009-02-15 do 2013-09-30)