• Dyrektor Instytutu (od 2018-01-09)
  • Kurator Katedry (od 2013-12-01 do 2015-11-30)
  • Dziekan (od 2012-09-01 do 2016-08-31)
  • Dziekan (od 2008-09-01 do 2012-08-31)
  • Kurator Katedry (od 2008-02-01 do 2009-02-28)
  • Prorektor (od 2004-09-01 do 2008-08-31)
  • Kierownik Katedry (od 2002-10-01)
  • Dyrektor Instytutu (od 2002-10-01 do 2005-09-30)