[Psychological structure of renovation self-actualization. Empirical research of students]

Artykuł naukowy w wydawnictwie zbiorowym recenzowany

Miejsce: Kraków
Rok wydania: 2010
Tytuł publikacji: W kręgu aksjologii i psychologii
Redaktorzy: Helena Wrona-Polańska, Maria Ledzińska, Grażyna Rudkowska
Streszczenie: Artykuł stanowi doniesienie z podjętych badań. Celem badań jest jakościowa analiza doświadczenia aktualizacji siebie osób o niskiej i wysokiej synergicznej aktualizacji siebie. W przeprowadzonych badaniach uczestniczyło 40 osób w wieku 20 – 23 lata. Zastosowane metody to Kwestionariusz Stylów Aktualizacji Siebie Z. Uchnasta i Jakościowa Analiza Personalistyczna Z. Uchnasta.
Słowa kluczowe: aktualizacja siebie, synergiczna aktualizacja siebie

author = "Justyna Iskra",
title = "Psychologiczna struktura doświadczenia aktualizacji siebie. Empiryczne badania studentów",
journal = "",
year = "2010",

Iskra, J. (2010). Psychologiczna struktura doświadczenia aktualizacji siebie. Empiryczne badania studentów. , 123-133.