Konferencja naukowa „Przemoc w Internecie – dzieci w zagrożeniu”
[Conference on "Violence on the Internet - Children in Danger"]

Artykuł w czasopiśmie

Czasopismo: Roczniki Teologiczne (ISSN: 2353-7272)
Rok wydania: 2006
Tom: LIII
Streszczenie: Konferencja „Przemoc w internecie – dzieci w zagrożeniu” została zorganizowana 13 grudnia 2005 roku przez Centrum Służby Rodzinie w Łodzi przy współudziale Ministerstwa Polityki Społecznej i Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi. Rozpoczęła ona program o tym samym tytule skierowany do rodziców, nauczycieli, katechetów, pracowników socjalnych, pedagogów, psychologów, kuratorów sądowych, pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych. Program ma na celu nie tylko zwrócenie uwagi na niepokojące czy wręcz bulwersujące treści w internecie, ale także na realne zagrożenia, jakie płyną pod adresem dzieci.
Słowa kluczowe: Internet, przemoc

author = "Jarosław Jęczeń and ",
title = "Konferencja naukowa „Przemoc w Internecie – dzieci w zagrożeniu”",
journal = "Roczniki Teologiczne",
year = "2006",

Jęczeń, J. and (2006). Konferencja naukowa „Przemoc w Internecie – dzieci w zagrożeniu”. Roczniki Teologiczne, 10, 294-296.