• Kierownik Katedry (od 2014-06-12)
  • Kurator Katedry (od 2012-10-01 do 2014-09-30)
  • Dyrektor Instytutu (od 2012-09-01 do 2016-08-31)
  • Kierownik Katedry (od 2011-03-01 do 2014-06-11)