Selected properties of some generalizations of BCK algebras

Artykuł naukowy w czasopiśmie recenzowany

Czasopismo: Discussiones Mathematicae - General Algebra and Applications (ISSN: 1509-9415)
Rok wydania: 2020
Tom: 40
Numer czasopisma: 1
Strony od-do: 89-103
Dostęp WWW: https://content.sciendo.com/view/journals/dmgaa/40/1/article-p89.xml
DOI: 10.7151/dmgaa.1328



Cytowanie w formacie Bibtex:
@article{1,
author = "Grzegorz Dymek",
title = "Selected properties of some generalizations of BCK algebras",
journal = "Discussiones Mathematicae - General Algebra and Applications",
year = "2020",
number = "1",
pages = "89-103"
}

Cytowanie w formacie APA:
Dymek, G. (2020). Selected properties of some generalizations of BCK algebras. Discussiones Mathematicae - General Algebra and Applications, 1, 89-103.