Dorota Tomczuk

[Classics of the literature in a multimedia package in literature- and language teaching (an example of the novel of J.W. Goethe and the film "Goethe!")]

Artykuł popularnonaukowy w czasopiśmie

Czasopismo: Języki Obce w Szkole (ISSN: 0446-7965)
Rok wydania: 2015

author = "Dorota Tomczuk",
title = "Klasyk w multimedialnym pakiecie w dydaktyce nauczania języków obcych i literatury (na przykładzie powieści J.W. Goethego ''Cierpienia młodego Wertera'' oraz filmu ''Goethe!'')",
journal = "Języki Obce w Szkole",
year = "2015",

Tomczuk, D. (2015). Klasyk w multimedialnym pakiecie w dydaktyce nauczania języków obcych i literatury (na przykładzie powieści J.W. Goethego "Cierpienia młodego Wertera" oraz filmu "Goethe!"). Języki Obce w Szkole, 2, 70-76.