[Corporate Social responsibility as the chance on the improvement of the competitiveness the micro and small enterprises]

Czasopismo: Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego Ekonomiczne Problemy Usług (ISSN: 1640-6818)
Współautorzy: Maria Zuba
Rok wydania: 2012
Streszczenie: Celem artykułu była identyfikacja korzyści dla mikro i małych przedsiębiorstw płynących z wprowadzenia idei społecznej odpowiedzialności biznesu. Koncepcja ta oparta jest na dialogu przedsiębiorstw z ich partnerami biznesowymi i braniu przez te podmioty odpowiedzialności za ich działania w sferze gospodarczejm społecznej, ekologicznej i etycznej.

author = "Anna Spoz and Maria Zuba",
title = "Społeczna odpowiedzialność biznesu szansą na poprawę konkurencyjności mikro i małych przedsiębiorstw",
journal = "Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego Ekonomiczne Problemy Usług",
year = "2012",

Spoz, A. and Maria Zuba(2012). Społeczna odpowiedzialność biznesu szansą na poprawę konkurencyjności mikro i małych przedsiębiorstw. Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego Ekonomiczne Problemy Usług, 105-116.