[Academic didactics in a Catholic university T.4 Education through service of future teachers ]

Książka naukowa recenzowana

Współautorzy: Krystyna Chałas ks. Adam Maj Krystyna Ostrowska
Miejsce: Lublin
Rok wydania: 2023
Streszczenie: Przedstawione opracowanie jest czwartym tomem Dydaktyki akademickiej w uniwersytecie katolickim. Jego celem jest ukazanie charakteru, specyfiki i funkcji edukacji przez służbę w kształceniu przyszłych nauczycieli.
Słowa kluczowe: edukacja przez służbę; dydaktyka akademicka

@book{1,
author = "Anna Badora and Krystyna Chałas ks. Adam Maj Krystyna Ostrowska",
title = "Dydaktyka akademicka w uniwersytecie katolickim T.4 Edukacja przez służbę przyszłych nauczycieli ",