[Creative activity of the school students in the cyberspace and their learning achievement]

Książka naukowa recenzowana

Miejsce: Lublin
Rok wydania: 2019
Streszczenie: Głównym celem książki jest analiza związków i zależności między działalnością twórczą młodzieży szkolnej w cyberprzestrzeni, a jej osiągnięciami edukacyjnymi, w świetle literatury i własnych badań empirycznych oraz opracowanie teoretycznych podstaw pedagogii twórczości w cyberprzestrzeni w świetle teorii pedagogiki personalistycznej, i praktycznych wskazań pedagogicznych.
Słowa kluczowe: cyberprzestrzeń, działalność twórcza, osiągnięcia edukacyjne
Dostęp WWW: http://hdl.handle.net/20.500.12153/481

@book{1,
author = "Anna Badora",