[The St. Jacek Salesian Vocational School in Auschwitz, Galicia (Poland)]

Rok wydania: 2011

@book{1,
author = "Waldemar Żurek",
title = "SCUOLE PROFESSIONAL DELL’ ISTITUTO SALESIANO DI S. GIACINTO IN OŚWIĘCIM – GALIZIA (POLONIA). Szkoły zawodowe salezjańskiego instytutu św. Jacka w Oświęcimiu – Galicja (Polska), Poligrafia Inspektoratu Towarzystwa Salezjańskiego Kraków 2011, z 17 zdjęciami, s. 80.",
year = "2011",

Żurek, W. (2011). SCUOLE PROFESSIONAL DELL’ ISTITUTO SALESIANO DI S. GIACINTO IN OŚWIĘCIM – GALIZIA (POLONIA). Szkoły zawodowe salezjańskiego instytutu św. Jacka w Oświęcimiu – Galicja (Polska), Poligrafia Inspektoratu Towarzystwa Salezjańskiego Kraków 2011, z 17 zdjęciami, s. 80. Lublin: