Sławomir Żurek

[Astray humanities, or read in the light of criticism and teaching (book review)]

Czasopismo: Wielogłos - Pismo Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego (ISSN: 1897-1962)
Rok wydania: 2013
Numer czasopisma: 3 (17)
Słowa kluczowe: promocja czytelnictwa, kanon literacki, dydaktyka literatury

author = "Sławomir Żurek",
title = "Na manowcach humanistyki, czyli lektury w świetle krytyki i dydaktyki (O książce „Doświadczenie lektury. Między krytyką literacką a dydaktyką literatury” pod redakcją Krzysztofa Biedrzyckiego i Anny Janus-Sitarz)",
journal = "Wielogłos - Pismo Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego",
year = "2013",
number = "3 (17)",

Żurek, S. (2013). Na manowcach humanistyki, czyli lektury w świetle krytyki i dydaktyki (O książce „Doświadczenie lektury. Między krytyką literacką a dydaktyką literatury” pod redakcją Krzysztofa Biedrzyckiego i Anny Janus-Sitarz). Wielogłos - Pismo Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, 3 (17), 73-80.