[As If Someone Else Had Lived my Childhood for Me: On Children ’s Creativity in Jewish Gazette [Gazeta Żydowska 1940–41]]

Artykuł naukowy w wydawnictwie zbiorowym recenzowany

Nazwa konferencji: IX Międzynarodową Konferencję Naukową Żydzi Wschodniej Polski.DZIECKO ŻYDOWSKIE. OBRAZY – ŚWIADECTWA – UWARUNKOWANIA KULTUROWE
Miejsce: Białystok
Rok wydania: 2021
Tytuł publikacji: Dziecko żydowskie
Redaktorzy: Grażyna Dawidowicz, Jarosław Ławski
Tom: IX
Słowa kluczowe: „Nasza Gazetka”, „Gazeta Żydowska”, gazety żydowskie XX w., Marta Hirschprung, Ryszard Apte, żydowskie dzieci, żydowskie dzieci w czasie II wojny światowej, Zagłada, czasopisma żydowskie w czasie II wojny światowej, żydowskie dzieci w czasie Zagłady, gazeta dla dzieci żydowskich w czasie Zagłady.

author = "Monika Szabłowska-Zaremba",
title = "„JAKBY MOJE DZIECIŃSTWO PRZEŻYŁ ZA MNIE KTOŚ INNY”. O TWÓRCZOŚCI DZIECI NA ŁAMACH „GAZETY ŻYDOWSKIEJ” (1940–1941)",
journal = "",
year = "2021",

Szabłowska-Zaremba, M. (2021). „JAKBY MOJE DZIECIŃSTWO PRZEŻYŁ ZA MNIE KTOŚ INNY”. O TWÓRCZOŚCI DZIECI NA ŁAMACH „GAZETY ŻYDOWSKIEJ” (1940–1941). , 79-101.