Magdalena Parzyszek

Odpowiedzialne rodzicielstwo. Wartość czy problem edukacyjny?
[RESPONSIBLE PARENTHOOD. VALUE OR EDUCATIONAL PROBLEM?]

Czasopismo: Roczniki Pedagogiczne (ISSN: 2080-850X)
Rok wydania: 2023
Streszczenie: Celem artykułu jest przedstawienie opinii studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II na temat odpowiedzialnego rodzicielstwa, jego rozumienia, wartości, ale też pewnego rodzaju trudności, a nawet problemu edukacyjnego. Artykuł ma formę komunikatu z przeprowadzonych badań, które miały charakter pilotażowy. Przedmiotem poznania zaprezentowanych badań było odpowiedzialne rodzicielstwo w opinii studentów.
Słowa kluczowe: odpowiedzialne rodzicielstwo; płaszczyzny odpowiedzialnego rodzicielstwa; wartość rodzicielstwa; problem edukacyjny związany z rodzicielstwem

author = "Magdalena Parzyszek",
title = "Odpowiedzialne rodzicielstwo. Wartość czy problem edukacyjny?",
journal = "Roczniki Pedagogiczne",
year = "2023",

Parzyszek, M. (2023). Odpowiedzialne rodzicielstwo. Wartość czy problem edukacyjny?. Roczniki Pedagogiczne, 49-62.