[School of Social Work Wheels Charity supporting families of children with disabilities]

Artykuł nierecenzowany w wydawnictwie zbiorowym

Miejsce: Warszawa
Rok wydania: 2011
Tytuł publikacji: By nie zabrakło miłości: piętnaście lat Szkolnych Kół Caritas
Redaktorzy: Zbigniew Sobolewski, Andrzej Sochal
Streszczenie: Ten artykuł jest próbą ukazania typowych reakcji rodziców na przyjście na świat dziecka z niepełnosprawnością, trudności rodzeństwa oraz reakcji środowiska. Ten materiał naukowy powstał w celu pomocy w tworzeniu parafialnych i szkolnych programów zajęć wychowawczych i formacji charytatywnej Kół Caritas, aby uwzględniały szeroką gamę problemów w pracy socjalnej wspierającej rodziny osób niepełnosprawnych.
Słowa kluczowe: Praca socjalna, Caritas, Szkole Koła Caritas, niepełnosprawność

author = "Andrzej Kiciński",
title = "Praca socjalna w Szkolnych Kołach Caritas wspierająca rodziny dzieci niepełnosprawnych",
journal = "",
year = "2011",

Kiciński, A. (2011). Praca socjalna w Szkolnych Kołach Caritas wspierająca rodziny dzieci niepełnosprawnych. , 145-166.